Uncategorized

То яка повинна бути якісна тротуарна плитка?

Поверхня виробу високої якості не обов’язково повинна бути дзеркальною або глянцевою. Багато виробників під час виробництва додають шкідливі суміші або забагато води для того, щоб досягти чудового зовнішнього вигляду своєї продукції, проте такі добавки негативно впливають на технічні та експлуатаційні характеристики вироби, зменшуючи міцність і корисний термін експлуатації. Для того, щоб розпізнати будь-які порушення технологічних процесів при виробництві матеріалу досить просто постукати двома плитками одна об одну. Дзвінкий звук – ознака дотримання технології виробництва, глухий – порушення технології.

Колір плитки не повинен бути надто яскравим або тьмяним, виробники, які дорожать своєю репутацією використовують у виробництві тільки дорогі натуральні пігменти. Велика кількість дешевих барвників знижує показники міцності і термін експлуатації плитки.

Якісна тротуарна плитка має однорідну структуру, ніяких тріщин, пустот або великих пір не допускається.

Різнобарвна тротуарна плітка. Однім з найважливіших інгредієнтів якісної плитки є пісок без глинистих домішок. Багато недобросовісних виробників відходять від цього правила, що призводить до більш низької якості продукції. Якщо ви виявили жовтуваті плями на зворотному боці плитки – в складі є глина.

Наявність сертифікатів на продукцію та лабораторних досліджень партії виробів.

Останній фактор – ціна на бруківку в Тернополі. Занадто низька ціна тротуарної плитки – індикатор того, що вам намагаються продати неякісну продукцію.

Для того, щоб купити якісну продукцію досить просто бути уважним. Або брати у перевірених виробників з гарною репутацією. Компанія БрукР рекомендує продукцію торгових марок “Озон” (м.Львів) та “Бруктон” (Тернопіль) – це завжди якісна продукція за оптимальними цінами.